Tabell med anmälda lag

Förening Lagnamn Klass
AFC Malmen Pojkar 2011 Svår
AIK FF P2011 Vit Pojkar 2011 Svår
AS Solna Fotbollsförening Pojkar 2011 Svår
Boo FF F12:4 Flickor 2012 Lätt/Medel
Boo FF BooFF Röd Flickor 2011 Lätt/Medel
Boo FF BooFF Blå Flickor 2011 Lätt/Medel
Boo FF 10:2 Flickor 2010 Lätt/Medel
Boo FF 10:2 Flickor 2010 Svår
Enköpings SK UK Pojkar 2010 Lätt/Medel
Enköpings SK UK Pojkar 2010 Svår
Enskede IK Pojkar 2010 Lätt/Medel
Essinge IK Pojkar 2009
Gröndals IK Pojkar 2011 Lätt/Medel
Gröndals IK Pojkar 2011 Svår
Gröndals IK Flickor 2009
Hammarby IF FF 7 vit Pojkar 2016
Hammarby IF FF 7 grön Pojkar 2016
Hammarby IF FF Pojkar 2016
Hammarby IF FF Pojkar 2014
Hammarby IF FF Pojkar 2011 Lätt/Medel
Hammarby IF FF 04 Pojkar 2010 Lätt/Medel
Hammarby IF FF Pojkar 2010 Lätt/Medel
Huddinge IF P2013:6_M Pojkar 2013 Lätt/Medel
Huddinge IF P2013:6_S Pojkar 2013 Svår
Huddinge IF Pojkar 2011 Lätt/Medel
Huddinge IF Gul Pojkar 2009
Hässelby SK FF Grön Pojkar 2014
IF Brommapojkarna P15 Lag 14 Pojkar 2015
IF Brommapojkarna BP2014-14 Pojkar 2014
IF Brommapojkarna P11:18 Pojkar 2011 Lätt/Medel
IF Brommapojkarna BP P11-13 Pojkar 2011 Svår
IF Brommapojkarna BP10-12 Pojkar 2010 Lätt/Medel
IF Brommapojkarna BP P10-7 Pojkar 2010 Svår
IF Brommapojkarna BP2 Flickor 2012 Lätt/Medel
IF Brommapojkarna BP F11-7 Flickor 2011 Svår
IFK Aspudden-Tellus 1 gul 1 Pojkar 2014
IFK Aspudden-Tellus 2 gul 2 Pojkar 2014
IFK Aspudden-Tellus 4 gul 4 Pojkar 2014
IFK Aspudden-Tellus 3 gul 3 Pojkar 2014
IFK Aspudden-Tellus 2 gul Pojkar 2011 Lätt/Medel
IFK Aspudden-Tellus Pojkar 2011 Lätt/Medel
IFK Aspudden-Tellus Gul Pojkar 2011 Svår
IFK Aspudden-Tellus Flickor 2015
IFK Aspudden-Tellus Medel Flickor 2013 Lätt/Medel
IFK Haninge Pojkar 2015
IFK Haninge Jordbro Pojkar 2015
IFK Lidingö FK Vit Pojkar 2010 Lätt/Medel
IFK Lidingö FK Pojkar 2010 Svår
IFK Lidingö FK F09:C Flickor 2009
IFK Stockholm 1 lag Pojkar 2011 Lätt/Medel
Jarlabergs IF Pojkar 2011 Svår
Järla IF Vit Pojkar 2010 Lätt/Medel
Järla IF Svart Pojkar 2010 Svår
Järla IF FK Pojkar 2010 Svår
Järna SK Flickor 2015
Järna SK Flickor 2014
Karlbergs BK Pojkar 2009
Karlbergs BK Pojkar 2009
Konyaspor Kultur och IF Pojkar 2013 Lätt/Medel
Konyaspor Kultur och IF Pojkar 2011 Lätt/Medel
Mälarhöjden-Hägersten FF Svart Pojkar 2010 Lätt/Medel
Mälarhöjden-Hägersten FF Vit Pojkar 2010 Lätt/Medel
Mälarhöjden-Hägersten FF Röd Pojkar 2010 Svår
Mälarhöjden-Hägersten FF Vit Flickor 2009
Mälarhöjden-Hägersten FF Svart Flickor 2009
Mälarhöjdens IK Fotboll SVART Pojkar 2014
Mälarhöjdens IK Fotboll BLÅ Pojkar 2014
Mälarhöjdens IK Fotboll VIT Pojkar 2014
Mälarhöjdens IK Fotboll RÖD Pojkar 2014
Mälarhöjdens IK Fotboll GUL Pojkar 2014
Norrtulls SK Flickor 2013 Lätt/Medel
Norrtulls SK Flickor 2013 Lätt/Medel
Norsborg FC Lätt Pojkar 2012 Lätt/Medel
Nynäshamns IF FK Flickor 2009
Segeltorps IF Pojkar 2012 Lätt/Medel
Segeltorps IF Pojkar 2011 Svår
Segeltorps IF Vit Flickor 2012 Lätt/Medel
Sickla IF Pojkar 2010 Svår
Sickla IF Flickor 2010 Lätt/Medel
Sickla IF Blå Flickor 2009
Sickla IF Röd Flickor 2009
Skogås-Trångsunds FF Röd Pojkar 2010 Lätt/Medel
Skogås-Trångsunds FF Blå Pojkar 2010 Lätt/Medel
Sköndals IK FK Pojkar 2015
Sköndals IK FK Pojkar 2015
Sköndals IK FK Pojkar 2015
Sköndals IK FK Pojkar 2015
Solberga BK Pojkar 2009
Spånga IS FK Pojkar 2010 Lätt/Medel
Stuvsta IF Pojkar 2012 Lätt/Medel
Stuvsta IF Pojkar 2012 Svår
Stuvsta IF P10:1 Grön Pojkar 2010 Lätt/Medel
Stuvsta IF P10:1 Svart Pojkar 2010 Svår
Sundbybergs IK Duvbo Rissne 2 Pojkar 2015
Sundbybergs IK Duvbo Rissne 1 Pojkar 2015
Sundbybergs IK City Pojkar 2015
Sundbybergs IK Flickor 2011 Lätt/Medel
Sundbybergs IK Flickor 2011 Svår
Svensk palestinska FF Pojkar 2014
Svensk palestinska FF Pojkar 2014
Sätra SK F10 orange Flickor 2010 Lätt/Medel
Sörskogens IF Pojkar 2009
Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Pojkar 2013 Lätt/Medel
Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Pojkar 2013 Lätt/Medel
Tullinge Triangel Pojkar FK TTP Grön Pojkar 2011 Lätt/Medel
Tullinge Triangel Pojkar FK TTP Vit Pojkar 2011 Lätt/Medel
Tullinge Triangel Pojkar FK TTP Grön Pojkar 2011 Svår
Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Flickor 2011 Lätt/Medel
Vasalunds IF Flickor 2012 Svår
Vendelsö IK Flickor 2009
Värtans IK Pojkar 2010 Svår
Årsta FF Vit Pojkar 2013 Lätt/Medel
Årsta FF Röd Pojkar 2013 Lätt/Medel
Årsta FF Röd Pojkar 2012 Lätt/Medel
Årsta FF Vit Pojkar 2012 Lätt/Medel
Årsta FF Pojkar 2011 Lätt/Medel
Årsta FF Pojkar 2010 Lätt/Medel
Årsta FF Pojkar 2010 Svår
Årsta FF Röd Pojkar 2009
Årsta FF Vit Pojkar 2009
Årsta FF Flickor 2013 Lätt/Medel
Årsta FF Flickor 2012 Lätt/Medel
Årsta FF Flickor 2011 Svår
Älvsjö AIK Röd Pojkar 2015
Älvsjö AIK FF Röd 2 Pojkar 2014
Älvsjö AIK FF Röd 1 Pojkar 2014
Älvsjö AIK FF 1 p-13 rosa 1 Pojkar 2013 Lätt/Medel
Älvsjö AIK FF 2 p-13 rosa 2 Pojkar 2013 Lätt/Medel
Älvsjö AIK FF Silver Pojkar 2011 Lätt/Medel
Ängby IF Pojkar 2010 Lätt/Medel
Örebro SK Ungdomsklubb Pojkar 2011 Lätt/Medel
Örebro SK Ungdomsklubb Pojkar 2011 Lätt/Medel
Örebro SK Ungdomsklubb Pojkar 2010 Lätt/Medel
Örebro SK Ungdomsklubb Pojkar 2010 Svår